Stand Başvurusu

Saygıdeğer Firma Sahibi,

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiMersin ÜniversitesiTOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi15 Kasım Kıbrıs ÜniversitesiMersin Deniz Ticaret Odasıİskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Mersin Genç Girişimciler Kurulu işbirliğiyle 3-5 Ekim 2019 tarihlerinde Ulu Resort Hotel/Mersin'de "II. Liderlik Akademisi" gerçekleştirilecektir.

2018 yılında, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun teşrifleriyle ilkini gerçekleştirdiğimiz I. Liderlik Akademisi kapsamında; 50 farklı kurum/kuruluş, 27 Oda ve Borsa, 310 katılımcı ile 15 Konferans ve Seminer, 20 Çağrılı Konuşmacı ve 11 tebliğ sunumu başarıyla tamamlanmıştır. Ayrıca, etkinlik sonrası oluşturulan Çalıştay Sonuç Bildirgesi TOBB'a bağlı tüm oda ve borsalara ulaştırılmıştır.

3-5 Ekim 2019 tarihinde daha geniş katılım ve daha kapsamlı eğitim/etkileşim programlarıyla düzenleyeceğimiz II. Liderlik Akademisi'nde; liderliğin ilham veren gücüne ve insanları etkileme becerisine odaklanan çeşitli eğitim-öğretim etkinlikleri/seminerler/akademik oturumlar/paneller/B2B görüşmeler ve atölye çalışmalarıyla 3 gün boyunca tüm katılımcıların beşeri ve sosyal sermayelerine katkı yapmaları hedeflenmektedir.

Siz değerli firma sahiplerini, bölgenin en kapsamlı etkinliği olan II. Liderlik Akademisi'nde yerini almaya davet ediyoruz.

STAND AÇMAK İSTEYEN FİRMALAR İÇİN ÖNEMLİ NOKTALAR:

 1. Stand açmak isteyen firma, öncelikle Stand Başvuru Formunu doldurmalıdır.
 2. Düzenleme Kurulu tarafından uygun görülmesi durumunda Firma tarafından Stand Açma Bedeli ödenmelidir.
 3. Firma yetkilisi ve Stand Görevlileri için düzenlenecek olan yaka kartı ve katılım belgeleri etkinlik öncesinde firmaya teslim edilecektir.
 4. Her bir firma için standart stant alanı, stant masası, sandalye, elektrik, kablosuz internet vb. imkânları sağlanacaktır.
 5. Etkinlik süresince firmalar ürünlerinin/hizmetlerinin tanıtımını yapabilecek ve satış faaliyetinde bulunabilecektir.
 6. Stand açan firmaların logolarına, etkinlik web sitesinde ve aifş/broşür gibi tanıtıcı dokümanlarda yer verilecektir. 
 7. Etkinliğin ikinci günü düzenlenecek olan Gala Yemeği'nde stand açan firma yetkililerine plaketleri ve teşekkür belgeleri takdim edilecektir.
 8. Stand açmak isteyen firmaların TOBB'a bağlı Oda veya Borsa üyesi olması tercih sebebidir.
 9. Firmaların yer planlaması Düzenleme Kurulu tarafından belirlenecek, firmalar kendilerine ayrılmış stant alanında faaliyet gösterecektir.
 10. Firma yetkilileri etkinlik öncesinde 2 Ekim 2019 günü Ulu Resort Hotel'e gelerek firmalarına ayrılmış alanları hazır hale getirmek zorundadır.

Konaklamasız Stand Açma Bedeli: 1.500 TL

İki Kişilik Odada Kişi Başı Her Şey Dahil 2 Gece Konaklama (750 TL)+ Stand Açma Bedeli (1500 TL)= 2.250 TL

 (Tek kişilik odalar kontenjanla sınırlıdır. Tek kişilik oda farkı 2 gece için toplam 175 TL'dir.)

 

Stand Başvuru Formu'nu doldurmak için tıklayınız.

Stand Açma Bedelini (ayrıca varsa konaklama bedelini) ödemek için Ulu Resort Hotel yetkilisi ile görüşüp ödeme işleminizi tamamlayınız. 

 • Ulu Resort Hotel Resepsiyon: +90 324 768 3 768 veya
 • Ulu Resort Hotel Satış Müdürü: Soner PEKİN +90 507 024 0750 ile görüşmeniz gerekmektedir.