Sponsorluk

Saygıdeğer Firma Sahibi,

"II. Liderlik Akademisi", Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiMersin ÜniversitesiTOBB ETÜ, 15 Kasım Kıbrıs Üniversitesi, Mersin Deniz Ticaret Odası ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasıişbirliğiyle 3-5 Ekim 2019 tarihlerinde Ulu Resort Hotel/Mersin'de gerçekleştirilecektir.

2018 yılında, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun teşrifleriyle ilkini gerçekleştirdiğimiz I. Liderlik Akademisi kapsamında; 50 farklı kurum/kuruluş, 27 Oda ve Borsa, 310 katılımcı ile 15 Konferans ve Seminer, 20 Çağrılı Konuşmacı ve 11 tebliğ sunumu başarıyla tamamlanmıştır. Ayrıca, etkinlik sonrası oluşturulan Çalıştay Sonuç Bildirgesi TOBB'a bağlı tüm oda ve borsalara ulaştırılmıştır.

3-5 Ekim 2019 tarihinde daha geniş katılım ve daha kapsamlı eğitim/etkileşim programlarıyla düzenleyeceğimiz II. Liderlik Akademisi'nde; liderliğin ilham veren gücüne ve insanları etkileme becerisine odaklanan çeşitli eğitim-öğretim etkinlikleri/seminerler/akademik oturumlar/paneller/B2B görüşmeler ve atölye çalışmalarıyla 3 gün boyunca tüm katılımcıların beşeri ve sosyal sermayelerine katkı yapmaları hedeflenmektedir.

Siz değerli firma sahiplerini, bölgenin en kapsamlı etkinliği olan II. Liderlik Akademisi'nde yerini almaya ve destek olmaya davet ediyoruz.

Sponsor firma temsilcilerine etkinliğin açılış gününde plaketleri ve teşekkür belgeleri takdim edilecektir.

Sponsorluk Başvurularınız için;

  • Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği: +90 (324) 714 10 38 ile görüşebilirsiniz veya
  • E- Posta ile ulaşabilirsinizBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.