Eğitimde Liderlik Uygulamaları

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Okul Yöneticilerimiz;

II. Liderlik Akademisi'ne görevli olduğunuz okullarda uyguladığınız;

  • fark yaratan,
  • eğitim-öğretim süreçlerinin gelişimini destekleyen,
  • öğrencilere yeni beceriler kazandıran,
  • öğrencilerin bilişsel-sosyal-duygusal gelişimi destekleyen veya
  • dünya ile entegrasyonu sağlayan (AB Projeleri vb.) uygulamaları "Eğitimde Liderlik Uygulaması" kapsamında sunabilirsiniz.

Eğitimde Liderlik Uygulaması sunumu gerçekleştirmek isteyen öğretmenlerin/okul yöneticilerinin Powerpoint sunumlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.

Çalışmanızın kabul edilmesi durumunda tarafınıza kabul mektubu gönderilecektir. Okulunuza çalışmanızın kongrede kabul edildiğini belirten ve görevli izinli sayılmanızla ilgili dilekçe yazmanız gerekmektedir. Öğretmenlerin görevli izinli sayılmasına dair yazıya ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Eğitimde Liderlik Uygulaması sunumu için öğretmen/okul yöneticisine ayrılan süre 15 dakikayla sınırlıdır. Sunumların süreyi dikkate alarak hazırlanması önerilmektedir.

Etkinlikte Eğitimde Liderlik Uygulaması sunumları kontenjanla sınırlıdır. 

 

BAŞVURU SÜRECİNDE İZLENMESİ GEREKEN AŞAMALAR

1- Hazırladığınız "Eğitimde Liderlik Uygulaması" konulu sunum dosyanızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.adresine gönderiniz. 

2- Kayıt ve Konaklama sayfasından Kayıt Formunu doldurunuz ve Ulu Resort Hotel ile iletişime geçip kayıt-konaklama ücretinizi ödeyiniz.